| xtembix a întrebat:

Dintre profilele economic si filologie unde se studiaza mai mult engleza, istorie si romana? Dau Funda! Sau la ce profil se studiaza aceste materii?/

Răspuns Câştigător
| andra27 a răspuns:

Buna happiness, engleza, istoria si limba romana se studiaza mai mult la filologie.La economic faci mai multa matematica si informatica.:d

5 răspunsuri:
| Alexandra260 a răspuns:

La filologie normal. Bafta!

| DexterKill a răspuns:

Filologie raised eyebrows. La economic din cate stiu eu inveti matematica duhhh

| 1ce a răspuns:

Stiu ca Romana si Engleza se studiau mult la Filologie, de istorie nu stiu daca se studiaza chiar asa de mult, dar te asigur : O sa ai un profesor si petru asta tongue

| asdaf a răspuns:

La filologie

| Băscuţă a răspuns:

La filologie.