| trueHeisenberg a întrebat:

Doar ce am terminat profesionala și vreau să ma înscriu la liceu pe același profil unde sunt locuri foarte puține. Dacă nu reușesc să intru acolo mă repartizează pe alt profil?

4 răspunsuri:
| 1234568807 a răspuns:

Daca nu mai sunt locuri acolo te inscrii in alta parte

| trueHeisenberg explică (pentru 1234568807):

Sunt însă foarte puține, mediile contează și sunt sigur că există mulți cu medii mai mari decât a mea. Am completat deja cererea și aștept răspunsul

| 1234568807 a răspuns (pentru trueHeisenberg):

Tu zici ca ai terminat profesionala, deci poti continua liceul la seral sau frecventa redusa, la zi nu mai poti

| InYourMind a răspuns:

Logic lol