| catavr a întrebat:

Donez cursuri si manuale pentru SNSPA-Administratie Publica, anul 1, anul2, anul3!

11 răspunsuri:
| MindFreak a răspuns:

Poti preciza care sunt manualele si la ce pret le dai?

| catavr explică (pentru MindFreak):

Le DONEZ! le dau gratis! am cursuri luate de la biblioteca facultatii, alea care costa de la 5 lei pana la 15-20 cred si carti ale unor profesori,drept administrativ,financiar fiscal,adm finantelor publice,drept penal,exemple de teste grila, proiect de practica, cam tot ce mi-a trebuit in cei 3 ani.Acum nu stiu sa-ti spun sigur, dar astazi ma uit prin cutii si imi fac o lista.Imi poti lasa mesaj pe mess ce an esti si ce iti trebuie, apoi vorbim.

| MindFreak a răspuns (pentru catavr):

Suna foarte interesant. Eu sunt in clasa a XII-a si intentionez sa ma duc la SNSPA, Administratie Publica. M-am uitat de ceva vreme care sunt disciplinele si o sa incep sa citesc din vara, daca voi fi admis bineinteles. Am vazut ca la bibliografie obligatorie erau mentionate cateva carti ale unor profesori care predau cursul.
Accept orice mi-ar putea fi de folos, carti, cursuri, teste grila etc. De asemnea suport si costurile de transport. Daca sunteti dispus sa-mi trimiteti ceva, sa-mi spuneti sa va dau adresa pe privat. Multumesc.

| catavr explică (pentru MindFreak):

Nu vrei sa vorbim pe mess? duxy26. Eu nu sunt din Bucuresti si nu vreau sa scoti vreun ban din buzunar, nici macar pentru transport.A, si sa stii ca sunt fata :p

| catavr explică:

Id - duxy26

| Andronie_Ramona_1987 a răspuns:

Buna.sunt din Tg-Jiu si as fii interesata de cursuri daca le mai ai.eu sunt la master la MSP si unle din materii se regasesc si mi-ar fi foarte utile.sunt dispusa sa platesc eu transportul si orice mai este nevoie.mersi!

| catavr explică (pentru Andronie_Ramona_1987):

Buna seara! da-mi un semn pe nina.balaceanu si vorbim!

| aleecsandra92 a răspuns:

Un id pentru informatii poti sa oferi, te rog?

| catavr explică (pentru aleecsandra92):

Sigur ca da-duxy26

| Pup_Pantofi_1988 a răspuns:

Buna mai ai cumva cursurile? sunt in anul 3 si am mare nevoiesad mersi mult astept raspuns

| Logistic_Gpl_1910 a răspuns:

Salut, am nevoie de manuale pentru Admin Publica anul 1. Multumesc