| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa ma transfer la un alt liceu, acelasi profil... dar problema este ca media mea este mult mai mica decat a acelui liceu, adica ultima medie cu care sa intrat in clasa de stiinte sociale. Eu vreau cu orice pret sa ma mut acolo, deci ce ar trebui sa fac? Reusesc sa intru daca dau banii? Hellppp! Am nevoie d sfatu' vostru, ce ma consiliati?; o3

Răspuns Câştigător
| NewLife18 a răspuns:

Sa dai bani? asta e greseala noastra, a oamenilor tot timpul ne gandim la bani.
Ar fi mai bine sa inveti mai mult sa iti creasca media iar in sem 2 sa ai media mai mare decat ultimul copil din clasa din liceul nou
Daca tragi tare astea 3 luni de scoala in sem 2 ai putea fi in liceul mult dorit
Eu iti urez multa bafta si succes la invatat
fundita?:X

1 răspuns:
| VladimirPutin a răspuns:

Cu bani faci orice