| anonim_4396 a întrebat:

Drama de la insula iubirii este adevarata sau e "piesa de teatru"? Si ce parere aveti de aceasta emisiune?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant platiti sa iasa in fata camerelor, drama sau nu banii invart emisiunea aia - mi se pare o tampenie. Mai bun era un studio xxx care recruta oameni din toata tara cum e in holywood diverse case pornó

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca ai observat, in majoritatea emisiunilor oamenii sunt platiti si pusi sa se certe. Pentru ca cearta aduce audienta. La emisiunile in care e totul calm si frumos nu se uita nimeni. Si la Ferma si la Bravo, ai stil si la Insula Iubirii si ce emisiuni din astea gen reality mai sunt se intampla acelasi lucru.
Ei nu au neaparat un scenariu ca nu sunt actori, dar producatorii le sugereaza anumite situatii, baga raca intre ei, le dau anumite indicatii. Adica intamplarile sunt reale dar sunt exagerate/dramatizate

| Catrice a răspuns (pentru Furnicuta000):

Și la ferma se mai cearta lumeahee hee

| siriusblack98 a răspuns:

Emisiunea este un rahat de proporții. O actorie de joasă speță.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Regizate pentru că asta face raiting.

Cam pierdere gravă de timp și moarte pentru neuroni. Același lucru cu Puterea Dragostei și altele. Părerea mea.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Drama e la cei ce se uita si drama lor e adevarata, ceea ce vezi la tv este complet regizat orice ai vedea, foarte mici exceptii, aceasta emisiune isi atinge scopul atata timp cat exista oamenii lui Lapusneanu...da multi

| NakedWarrior a răspuns:

Normal ca e ragizat, doar nu e nimeni atat de tampit sa se faca de ras la televizor si sa-si insele partenerul.