| gigro1998 a întrebat:

După absolvirea facultății de chimie informatica, ce serviciu poți obține și ce salariu vei avea? Dau funda celui mai complex și bun răspuns!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vei obtine un serviciu legat de specializarea facuta... fie in cercetare, invatamant, companii farmaceutice sau alte firme de profil.

Salariul tine de tine... cat de bun esti, ce ai de oferit, cum te prezinti la interviuri, ce experienta ai, cum negociezi, ce firma alegi, ce post alegi samd

1 răspuns:
| luky2 a răspuns:

Fiind nou, fara experienta probabil o sa ai in salariu de 800-1000 lei.iti ajung o luna? happy sa-mi zici cam cat ai cheltuit cu facultatea. happy