| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cat timp primesti diploma de BACALAUREAT? Dar adeverintele de BAC?

Răspuns Câştigător
| ChristianKalman a răspuns:

Diploma care atestă faptul că ai promovat examenul de bacalaureat o să o primești după 2-3 zile de la afișarea rezultatelor finale (dupa contestații). Asta dacă se mișcă lucrurile la tine la liceu. Adeverințele alea de competențe o să le primești după un an, dar e din nou la alegerea liceului. Dacă ai nevoie de adeverință pentru înscrierea la facultate, du-te și cere-i secretarei/directorului să îți elibereze una. Baftă!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Azi-maine sau luni eventual. Ar fi trebuit sa va anunte de la liceu.

| Random123456 a răspuns:

La noi la liceu se dau luni. Acum depinde de liceu, mergi si intreaba la secretariatwinking