| RAY a întrebat:

Dupa ce ati terminat liceul v-ati angajat la profilul avut in liceu?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Dar cu mai multi ani in urma.Cand aveai de unde alege.Acum faci orice iti cere patronul.Indiferent de profil.

| BiuL a răspuns:

Nu, m-am dus la facultate dupa ce am terminat liceul, nu m-am angajat nicaieri.

Răspuns utilizator avertizat
| DeehhCarla a răspuns:

Buna,dupa ce am terminat liceul, am inceput facultatea exact pe profilul care l-am avut in liceu si acum cu putin noroc urmeaza si semnarea contractuluiwinking

| catalin41190 a răspuns:

Salut.Din fericire da (cel putin eu ).Am terminat in 2010 ca tehnolog in activitati economice si m-am angajat ca gestionar depozit.Eu am avut noroc.In conditiile actuale, in care trebuie sa faci cam ce se gaseste, nu ce stii tu sa faci e nasol.Trebuie sa faci ce ti se cere si ce ti se da.Cam asa este in romanica.Bafta multa in continuare!