| Mollort a întrebat:

Dupa ce termin liceul bilingv ce pot face mai departe adica cu ce o sa ma ajute spuneti-mi va rog!

Răspuns Câştigător
| madalynagirl14 a răspuns:

Mai departe poti sa mergi cu profilul bilingv doar daca faci si facultate si de aici poti deveni profesor, translator, traducator, cam astea sunt cele mai comune, altceva nu imi vine in cap. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Tea_Teodora_1991 a răspuns:

Poti sa faci o facultate de romana engleza sau engleza-franceza, apoi faci un master unde te specilizezi ori ca profesor ori ca traducator.