| Anonimus247nmn13 a întrebat:

Dupa ce terminii liceul militar ce variante\posibilitati ai pe viitor? dupa ce terminii liceul militar trebuie sa dai neaparat bac?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

In aceste conditii eu as merge la Academia Tehnica Militara, specialitatea informatica sau electronica.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Evident că TREBUIE să dai şi să PROMOVEZI examenul de BAC!

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Dupa absolvirea liceului militar ai aceleasi drepturi ca orice absolvent de liceu, dar fara bac, esti un nimeni.

| Anonimus247nmn13 explică (pentru neutrino):

Dar ce universitati militare sunt in Romania? tu daca ai termina liceul militar ce ai face in continuare?happy
daca te-ai interesa un pic as fii foarte recunoscator

| neutrino a răspuns (pentru Anonimus247nmn13):

In aceste conditii eu as merge la Academia Tehnica Militara, specialitatea informatica sau electronica.