| miki_6623 a întrebat:

Dupa inscrierea la liceu, pe ce data si pe ce site ne arata unde ne-a repartizat calculatorul?

Răspuns Câştigător
| YqLmX a răspuns:

16 iulie, pe www.edu.ro (site-ul unde apare prima dată) la secţiunea "Admitere 2013".

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 iulie

| RsKd a răspuns:

In intervalul 5-10 iulie vor fi completate optiunile in fisele de inscriere. Repartizarea computerizata a candidatilor din etapa a doua de admitere va avea loc pe data de 25 iulie, in aceeasi zi urmand sa fie afisate listele la scoli si licee