| Celmaitareanonim a întrebat:

E adevarat ca cei are au intrat acum pe a9a la bio chimie dau bacul din mate, romana, fizica, bio, chimie? Din toate 5.

4 răspunsuri:
| IonutGabriel38 a răspuns:

Dai bac la mate si romana, si poti sa alegi dintre chimie, biologie sau matematica, nu dai la toate 5, decat la 3 happy funda?

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Nu, la orice profil sunt 3 probe. Romana(la orice profil), mate in cazul profilului acesta si inca una la alegere (chimie, bio, fizica probabil. Sunt la mate info, deci nu stiu sa-ti zic exact toate probele) + o limba straina

| AC4S4 a răspuns:

Nu dai la toate 5... Dar se pot schimba multe, tot mai rau, nu tot mai bine happy

| AFR81 a răspuns:

Nu e adevarat. Doar matematica si romana sunt obligatorii. Din cele trei ramase, trebuie sa alegi una.