| Necunoscutu92 a întrebat:

E adevărat ca la profesionala de mecanic auto primești permisul auto?
E ok la mecanic auto păreri si recomandări?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat, nu primesti nici un permis. Pentru obtinerea permisului de conducere trebuie sa reusesti la examinare, la fel ca orice candidat.
Singura inlesnire este ca poti incepe scoala de conducere cu 1 an inainte de implinirea varstei de conducere si se poate sa o faci in cadrul scolii profesionale.

3 răspunsuri:
| Chernobyl a răspuns:

Nu nu e adevarat

| STSickSide a răspuns:

Nu

| Romaniamafia a răspuns:

Cand faci profesionala iti asigura ei cheltuielile cu scoala auto si iti ofera si instructor