| EyesSad17 a întrebat:

E frumos in clasa 11-a ca la anul asta intru in clasa 11 si nu stiu daca e frumos si ce materii o sa fac in general ^^ dau funda

Răspuns Câştigător
| Bebe09 a răspuns:

Este foarte tare, insa trebuie sa inveti mai mult! Eu in fiecare an ma simt ata de bine ca am mai crescut putin, si ca vad boboci...dar acum imi pare rau ca am crescut atat si mai am f putin si termin si scoala! Asa ca profita de anii din liceu.:*

2 răspunsuri:
| Miky69 a răspuns:

Daca e frumos, asta depinde de tine / de colegii tai / de profesorii tai / atmosfera. si toate cele! Nimeni nu-ti poate spune cum o sa fie pentru tine.

Legat de materii, nu ai mentionat la ce profil esti. Oricum, din cls a 11-a vei avea mai multe ore legate de profilul tau si se vor reduce cele care nu prea au treaba cu respectivul profil.

De genu : Filologie ( profil legat de limbi ) pana in clasa a 10-a face toate materiile! Din cls a 11-a, se v-a rezuma totul la Istorie, geografie, Romana / eng / germana / latina. etc. se vor reduce sau chiar desfintza orele de Matematica / informatica / chimie / fizica!

Cum ziceam, depinde de profil happy

Daca te-a ajutat ..nu ezita sa dai click pe Funda big grin

| DushulRece a răspuns:

Da e frumos, e ca la Disneyland!