| bogdyZ a întrebat:

E obligatorie prezenta la simularile pentru bac?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simularile sunt extraordinar de ajutatoare pentru a nu ti se anula lucrarea de la BAC, acolo facand o simulare si invatand ce sa NU faci, fiindca esti tentat sa tai, sa adaugi, sa stergi, sa pui semne, samd.
Simularile de examene sunt extrem de ajutoare si chiar salvatoare, invatandu-te ce este bine sa faci si ce sa nu faci niciodata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fix pe dos ce zice Violetta
nu sunt ogligatorii si nici nu se trec in catalog,

| Hyperion7 a răspuns:

Cam da, altfel dacă nu te duci, vei fi notat în alt mod și sigur nu într-un mod plăcut
Până la urmă e o simulare și nu ar trebui să fiți obligați să vi se treacă nota din simulări

| ReddY25 a răspuns:

Ar trebui

| LordCristobal a răspuns:

Nu,dar e recomandat sa mergi ca sa te obisnuiesti cu atmosfera de Bac.
Si daca nu mergi profii o sa inceapa sa te vaneze...

| LisaJulie a răspuns:

Nu dar profesorii se supăra dacă nu mergi.

| silkzsj a răspuns:

Nu