| G28AEjdvjRaendnPrT a întrebat:

E obligatoriu sa dai bacul si la engleza sau poti alege doar franceza?

Răspuns Câştigător
| demonangel37 a răspuns:

Nu este obligatoriu la limba straina poti da la alegere una din limbile straine facute in cei 4 ani de liceu: franceza, engleza, spaniola, germana sau ce alta limba eu am dat la Spaniola si am dat bacul in 2011winking

2 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Poti sa alergi. Eu am dat bacul acu 6 ani, dar am o prietena care a avut bacul anul acesta si a ales engleza, ea fiind la protectia mediului. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| MadalinaMada1993 a răspuns:

Pai depinde pe ce profil esti, dar de obicei iti alegi tu, in cazul in care esti pe un profil intensiv engleza atunci e obligatoriu si la engleza. Funda?