| CaffeBoy a întrebat:

E sezonul olimpiadelor!
Ati participat? Ce punctaj ati obtinut?

7 răspunsuri:
| MihàiEminèscù a răspuns:

Da
Am fost la chimie : 71 straight face
Si am mai fost la romana 93
La mate nu am putut sa ma duc straight face
Dar o sa mai merg la stiinte, tu?
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Paaaai, am fost la franceza, la romana si la matematica cu forta laughing)

| Resurrection a răspuns:

Da, am fost la romana...85p am luat.

| Kida_5763 a răspuns:

Am fost la română unde am luat vreo 70 si ceva de puncte ( nu mai ştiu exact ), şi la engleză unde am luat 63 de puncte. big grin rolling on the floor

| CaffeBoy explică:

SI eu tot la info, am luat 32p. si acum imi dau seama ca luam suta pentru niste foruri omise...
Ce clasa esti?

| CaffeBoy explică:

A 9-a, am vazut si subiectele de la a5-a, erau...
La problema 1 trebuia sa faci suma dintre maximul sirului 1 si maximul sirului 2.

| duuh a răspuns:

Engleza, 91.