Stefan
| Stefan a întrebat:

E vacanta, caldura mare, tantari. Ce parere aveti despre gastile din anumite cartiere ale oraselor tarii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia spus; E vacanta, caldura mare, gasti, tintari, avem di tati, vorba lui Stratan.Parerea sincera a mea este ca pentru unii e mult mai aproape primitivismul decit civilizatia.

9 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Bestiala introducere. De sezon.

| elena a răspuns:

"hargioaga" "Avem di tati" este melodia celor de la "Planeta Moldova" si a lui Stratan...mai cultiva-te putin...

| hândel a răspuns:

Pai nu in gasca te distrezi cel mai bine? Mai ales vara.

| Silvia a răspuns:

De parere ca Amar :d

Shin
| Shin a răspuns:

Gastile de tantari?! tongue Care-i legatura? laughing)
Shin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Au iesit la aer, agatat, scandal, etc.
Iarna hiberneaza.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gastile de tantari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Shin exact la aceeasi chestie m-am gandit si eu cand am cititrolling on the floor)

| lucian_5342 a răspuns:

Da raspunsul meu este foarte clar! Gasti... in sensul de grup semiorganizat care isi manifesta vointa proprie, excedand legalitatea, in detrimentul celorlalti, sunt o plaga a romanilor, cu toate etniile lor voite sau nevoite, sunt un atac la adresa persoanei, prin utilizarea fortei brute, primitive si care dupa parerea mea, nu au fost luate pana acum in considerare, in vederea anihilarii lor!