| gabrieladima a întrebat:

Economie in ce clase se face? Pt liceu.
Si educatie anteprenoriala?
Multumesc.

6 răspunsuri:
| ellene a răspuns:

Educatie antreprenoriala intr-a X-a si economie a X-a, a XI-a si a XII-a.eu asa am facut

| littlesunshine a răspuns:

Cred ca in clasa a X - a sau a XI-a happy

| andreea_8479 a răspuns:

Eu zic ca depinde sh de profil
de ex...eu sunt la real
fac economie in clasa XI sh XII
ed anteprenoriala am facut doar in clasa X
oricum niciuna nu imi placehee hee

| andreea89 a răspuns:

Anteprenoriala intr-a IX-Xa si economie dintr-a XI.

| danutzzz1992 a răspuns:

Economie inca nu am facut dar antreprenoriala se face in clasa a X-a e misto te invata de bani, cum sa iti intemeiezi o afacere, cei ala produs,... mai multe, nu-s cine stie ce chestii is pur elementare dar mie mi-a placut!

| beautifulzero a răspuns:

Economie faci in a XI, un singur an, in domeniul "sociale", iar educatie antreprenoriala nu stiu, pentru ca eu am facut logica, psihologie, economie si filosofie in cei patru ani de liceu.