| RockLegend a întrebat:

Este adevarat ca daca cineva moare, te poate vedea? Si te supravegheaza tot timpul?

9 răspunsuri:
| Sabiiina001 a răspuns:

In mare parte da. se spune ca de acolo sus te supravegheaza si te vede tot ce faci. da.e adevarat.am citit in biblie. de ce?

Apache
| Apache a răspuns:

.noi de unde sa stim?
. astea sunt speculatii ...nimeni nu stie cu exactitate ce se intampla cu oamenii dupa moarte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Cam asa ceva...

| Malvina24 a răspuns:

Iti dai seama ca nimeni nu stie acest lucru.Aflam atunci cand murim.Si da, asa se spune si pe la bunica mea la tara, exact ce ai zis si tu.Ca timp de 6 saptamani mortul aude/vede tot ce vb rudele sale, calatoreste peste tot pe unde a fost de-a lungul vietii si face fel de fe de lucruri inainte de a plecat definitiv de pe pamant.Acum...om afla noi!

| saww a răspuns:

Asa se zice dar nu cred om vedea cand om muri

| DjMud a răspuns:

Cred ca da dar acum nimeni nu pote sti pentru ca nu am murit

NOname
| NOname a răspuns:

Încă n-am cunoscut pe nimeni, care a înviat din morţi, ca să-mi poată povesti. Sorry.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se zice, dar nu avem de unde sti.