| atouchofpoison a întrebat:

Este adevarat ca daca iei sub 5 la testele initiale ramai dupa ore pentru a invata la materia respectiva?

Răspuns Câştigător
| venusdoom a răspuns:

Asta e doar o porcarie ca sa va sperie. testele initiale ar cam vrea sa verifice cunostintele elevului de anul trecut si in acelasi timp sa verifice calitatile profesorilor. cica dupa notele de pe teste o sa vada de unde incep.sa predeathinking e posibil sa stai dupa ore nu stiu, dar la liceu sigur nu faci asa cevalaughing

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Da,asa mi-au zis si mie profesorii.

| curlyhair a răspuns:

Nu este adevaratoh go on
testele sunt pentru a vedea profesorii ce v-a ramas in minte de anul trecut.
nota nu se va trece in catalog[asta e bine pentruminelaughing]

| VLΛD a răspuns:

Nu... cel putin asa stiu eurolling on the floor)

| Karizma a răspuns:

Da

| byencutzaloveanime a răspuns:

Si mie mi-au zis la fel profesorii.dar sper sa nu fie adevarat