| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca se vor face 9 clase in generala si nu 8? funda si restul vot:X

Răspuns Câştigător
| Dσℓℓу a răspuns:

Da.cei care intra acum in toamna in clasa a 5-a vor prinde 9 clase in generala...

9 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Eu asa am auzit si cred ca e adevarat, dar e valabil doar pentru cei care incep in toamna lui 2011 clasa a V-a.

| kajen4ever a răspuns:

Nu se vor face doar 9.se vor face 9 si 10 clase.11 si 12 le vei face ca liceu.

| ღNameღ a răspuns:

Da,vott...funda m-as mira sa primesc...ma surprinzi?, stiu stiu, nu merit,da totusi,una mica si mov macar, ok ok,nu merit nici una, ce raspuns mai e si asta, ma intrebi daca crezi ca's nebuna.deci,stiu stiu,ok bine, sigur ii vei da uneia care scrie mult si care raspunde ''detaliat'', ma rog, asta e viatacrying, laughing, papa:*

| eu_5214 a răspuns:

Da si in plus ce-i care incep in toamna cls 5 vor da in clasa 8 examen de pe calculator:-p funda?

| Cetateanulturmentat a răspuns:

S-a dat in noua lege a invatamantului ca din toamna asta clasa a IX -a e inclusa in ciclul gimnazial pentru noua clasa a V-a.

| LoveMe_1523 a răspuns:

Da intr-un fel este.vor face 9 clase numai cei care au inceput scoala in toamna ...noi cre suntem acum vom face 8 clase...

| prye a răspuns:

Da se vor face 9 clase in generala dar DOAR cei care incep clasa a V-a din toamna anului 2011 noi vom merge la liceu dintr-a 9a(cai care sunt a 8a acum) big grinbig grinbig grinbig grin:X

| eu_5214 a răspuns:

Da