| videoxpnet a întrebat:

Este bun profilul mate info ce voi putea ajunge in viata?

6 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Pai mate-info e cam singurul profil de la care poti deveni orice. E foarte bun si iti deschide multe usi.

| teodoram a răspuns:

Pai cu profilul asta poti ajunge ce vrei tu happy

| alexandraMD a răspuns:

Profilul mate-info este cel care iti deschide cele mai multe porti.Practic poti da admitere pentru orice facultate.Ramane la latitudinea ta ce vrei sa ajungi in viata!

| freedomangel a răspuns:

Cu acest profil poti sa mergi la orice facultate din Romania si nu numai. Cu ce inveti din liceu poti sa ajungi programator, care este o slujba foarte bine platita. Ramane la latitudinea ta ce vrei sa devii. SUCCES happy

| Infraverde a răspuns:

camatar

| Anca143 a răspuns:

Da, e foarte bun. Ceilalti au dreptate, chiar poti ajunge ce vrei daca faci mate-info. Adica, sincera sa fiu, e profilul cu cele mai multe optiuni. Desi, e cam greu pana te obisnuiesti. e mult de invatat in orice caz...