| William a întrebat:

Este cineva de la facultatea de fizica din Bucuresti pe aici? As vrea sa stiu cum se intra acolo si chestii din astea.

Răspuns Câştigător
| LucianStroe a răspuns:

Am terminat facultatea de fizica in 1992 dar lucrez tot la Magurele si iti pot procura orice informatii vrei.

Se intra fara emotii, nici locurile nu se ocupa toate.

| William explică (pentru LucianStroe):

In cazul asta te rog sa vorbesti si cu Elenika (v. elena21@yahoo.com) pentru ca vrea si ea sa intre la aceasta facultate. As fi interesat sa stiu unde ma pot angaja dupa ce termin facultatea.

1 răspuns: