| danielagoldica a întrebat:

Este cineva la fac de medicina dentara Caro Davilla? Este greu sau te descurci? Cum este admiterea? Vreau sa dau in vara asta si nu prea stiu nimic despre aceasta facultate!

3 răspunsuri:
| vallery a răspuns:

Facultatea se numeste "Carol Davila"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si ce cauti acolo daca nu stii nimic despre facultatea asta? Vezi-ti de treaba ta, medicina nu e pentru asemenea oameni. e cu multa carte, dar multa, nici nu-ti poti imagina...nu mai spun ca dureaza 6 ani. Nu cred ca parintii tai sunt dispusi sa cheltuie 100 de milioane pe an pe taxele tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii ce inseamna medicina. du-te si dai admitere.
Poate vrei sa te alegi asa cu un punctaj superficial.
Biologia trebuie sa o stii la perfectzie.
Si crede-ma, sunt persoana care stiau cartea din scoarta in scoarta.si n-au intratwinking