| Coman_Alexandra_1996 a întrebat:

Este cineva la facultate de geografie din Bucuresti, a o intrebare daca profesori trec in toamana la restante?

2 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Pe ochi frumosi? Nu. Daca inveti, cncluzia o tragi si tu. Asa ca spor la pus burta pe carte, daca mai ai timp. Daca nu, in sesiunea urmatoare.

| Violleta2022 a răspuns:

Sora mea a fost la geografie si din cate stiu, profesorii sunt foarte exigenti, nu inveti, te pica, indiferent sa-i vara sau toaman, examenele se iau pe invatat!