| deathproof a întrebat:

Este cineva la facultatea de istorie? imi poate spune cum este, e greu?(fara comentarii de genu "e usor daca inveti")

Răspuns Câştigător
| DoctorulLove a răspuns:

Depinde de asteptari tale. De ceea ce iti doresti sa faci in viata. Daca inveti si nu pui la inima notele nu este greu nicaeri, poate unora li se pare usor altora greu pentru ca nu toti au acelasi scop in viata. Daca intr-adevar iti doresti si iti place istoria poti face lejer, daca te duci doar pentru hartie, du-te la alta facultate.