| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva la facultatea de litere, sectia engleza-franceza? Am auzit ca este foarte greu acolo si multi nu fac fata.Este adevarat ca trebuie sa stii carte serios acolo? Sau vor profesorii sa ne sperie?

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Ori esti la litere, ori la limbi straine, hotaraste-te.la litere ai romana principal si o limba straina secundar, si la oricare din astea doua facultati ai fi, este greu, e mult de invatat si e complicat, daca cumva nu cunosti bine limba la care esti iti va fi extraoridnar de greu

| Jupiter a răspuns:

Daca iti place, e usor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiam ca la litere iti poti alege 2 limbi straine, nu neaparat romana si o limba straina.