| BuburuzaRed a întrebat:

Este corect gramatical spus: "Hating chocolate, loving you"? RASPUNS RAPID. funda :3

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Da, este corect, gramatical. Desi nu prea are sens..cine ar putea uri ciocolata? big grin

7 răspunsuri:
| Iunona a răspuns:

Da. In limba romana se traduce prin gerunzie. Deci e ok:

| Marcela9Xd a răspuns:

Da.

| claudiu89 a răspuns:

Gramatical nu e corecta prozitia pentru ca nu are predicat, dar nu stiu ce urmaresti, ai scris corect cuvintele daca asta ai vrut.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, este normal.

| sabin89 a răspuns:

Eu as fi zis: Hating chocolate is loving you.thinking

| BiuL a răspuns:

Da

| Hermyone a răspuns:

Da. Dar ar fi mai corect asa: Hating chocolate but loving you. De fapt depinde de ce vrei sa zici.