| Betty18 a întrebat:

Este grea facultatea de asistente medicale? Eu am auzit ca da...Mai ales ca eu n-am habar de chimie...am fost la economic. ce se face? ofer funda, am mare nevoie de ajutor ca maine sau poimaine primesc rezultatele de la brasov si trebuie sa ma hotarasc din mai multe optiuni si ma gandesc la asta dar imi este frica am auzit ca e grea

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Se face mai mult biologie si chimie iar daca n-ai cel putin idee cu ce se mananca chimia o sa iti fie foarte greu.