| PussicatDolls a întrebat:

Este greu sa fi prezentator Tv?
love struck

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Greu e sa ajungi acolo, e mult de invatat dar odata ce esti pus in scenariu o camera inregistreaza si alta iti pune cuvintele pe care trebuie sa le spui.

| FlorinDiablo a răspuns:

Foarte greu nu e, insa trebuie sa iti stapanesti emotiile si sa nu te balbai dupa cateva buletine de stiri totul devine ca o joacawinking

| soupflood123 a răspuns:

Orice poate fi greu, depinde cat de pregatit esti.
Probabil caratul si numaratul ale 160 de saci, fiecare cantarind 40 kg, ti se pare dificil--dar daca esti pregatit fizic este "floare la ureche".

| AnnAnne a răspuns:

Oameni buni, prezentator tv nu e aceeasi mancare de peste cu prezentator de stiri.La stiri e ceva mai usor, ca ai prompterul in fata, pe cand daca vrei sa prezinti o emisiune(si e un privilegiu sa faci asta!) trebuie sa ai mereu vorbele la tine, sa zambesti chiar daca invitatii te enerveaza sau ai avut o zi proasta...si mai ai si o casca in ureche la care trebuie sa fii atenta. Vorbesti in acelasi timp in care auzi ce ti se zice in casca, efectiv.
Pare usor, dar nu e.Insa e o meserie placuta.happy