| Nane a întrebat:

Este mai grea scoala in spania decat in romania?
eu acum sunt in clasa a Xa... daca m-as muta din cls a XI m-as acomoda greu?

Răspuns Câştigător
| evelynne a răspuns:

Nu e mai grea... dar iti recomand mai bine sa termini liceul in Romania sa fii mai sigurhappy... cu acomodarea depinde de tine, daca esti sociabil si in primul rand trebuia sa-ti placa ca te muti acolo si sa fii constient ca vei incepe o "noua viata" si ca va fi diferit.

1 răspuns:
| Bunny_9036 a răspuns:

Pai...nu nu este mai grea. Adica in stainatate nu iti dau asa multe teme ca in Romania si nu iti baga in cap fel de fel de lucruri ce nu iti folosesc in viata.Cu acomodarea sunt de acord cu Evelynne, asta depinde doar de tinehappy