| allexxa a întrebat:

Este mai usor de citit scrisul de pe o foaie lucioasa sau de pe una zgrunturoasa? Argumenteaza raspunsultonguetonguetonguebig grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Nu cred ca este vreo diferenta, sincer.
Mie personal nu prea imi plac foile lucioase, totusi big grin

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Logic e mai usor de citit de pe o foaie zgrunturoasa pentru ca exista persoane pe care pur si simplu le deranjeaza luciul, indirect luminozitatea foii lucioase.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e vorba de o foaie NETEDA si una zgrunturoasa. Ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing si voi sunteti la lectia asta?