| CuteCats005 a întrebat:

Este posibil ca protectia copilului sa ma transfere de 3 ori daca sunt la profesionala, ca eu vreau sa fiu la un liceu din Campulung care se numeste Dinicu Golescu? Eeu vreau sa fiu acolo dar parintii si protectia copilului nu imi dau voie sa ma transfer, ce sa fac? Ca eu sunt pe ospatar patiser si mie nu imi place. Eu vreau sa ma transfer total dar protectia copilului nu imi da voie, imi trebuie ajutor

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te-ai plimbat de trei ori, până in prezent, de la un profil la altul?
Câtă vreme esti minor, nu ți se acceptă transferul de la un liceu la altul, fără acordul si semnatura părintilor. Ia legatura cu ei si încearcă să-i convingi.

| CuteCats005 explică (pentru floresdemayo):

Cum trebuie sa ii conving pe parinti ca i'am convins si ei nu vrea, eu ce sa fac, ca eu sunt pe patiser ospatar, dar mie nu imi place sa fiu acolo, eu vreau sa fiu pe mate info, nu pe patiser ospatar, plus am si profesori, profesoare care nu imi plac,