| PrincessConsuela a întrebat:

Este posibil un transfer scolar, acum in octombrie, intr-o scoala din strainatate?

4 răspunsuri:
| Ancuta7878 a răspuns:

Este posibil sa te transferi daca deja te-ai inscris acolo, pe poti muta intre semestre :*

| PrincessConsuela explică:

O prietena trebuie sa se mute, acum in octombrie. Cel putin asa zice mama ei. Nu stiu cat de normal e sa plece asa, dar nici nu credeam ca se poate decat la final de semestru.

| firutza a răspuns:

Va fi cam greu de obtinut mai ales daca u ej inscrisa anul acesta aici dar in vacanta dintre sem ai putea incerca; cred ca vei avea mai multe sanse,
succes

| PrincessConsuela explică:

Nu stiu prea bine cum sta treaba pentru ca nu e vorba de mine. Ea a zis ca si ea stia ca nu potae in timpul anului, dar cica se poate. trebuie sa fie ceva care sa o opreasca sa plece pana in semestrul 2. Pentru bine ei, nu d-alta.