| jolie_9206 a întrebat:

Este sfarsitul anului, clasele a VIII-a se duc la liceu.As dori sa aflu la ce licee vreti sa mergeti si sa argumentati. Cel mai frumos argument primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| Sicmao a răspuns:

Eu imi doresc sa intru la liceul Pedagogic profilul sportiv.Acolo scoala e lejera ( sunt un lenes cand vine vorba de scoala ) si faci ce ti-ai dorit ( profilul sportiv se imparte in 3 ramuri: canoe/kaiac, lupte si fotbal - doar acestea la liceul nostru ). Daca nu trec probele de aptitudini cred ca intru la un liceu econimic pe profilul comert.Numai bine!

1 răspuns:
| Ralucutzzza a răspuns:

Eu doresc sa intru la Liceu Pedagogic profil educatori-invatatori :X sper sa iau probele si sa merg acolo este super si cred ca este pentru mine pentru ca imi place scoala dar mai ales copii si de aceea vreau sa devin ceva legat de chestiile astea. :X:X: