| anonim_4396 a întrebat:

Este Vre-o Programanetimi Cu Care Pot Pune OK pe Odnoklassniki, spuneti-mi va rog happy (dau funda )

3 răspunsuri:
| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop a răspuns:

Dacă iești din România trimite mesaj cu numar 1299
text od+681 23
iar dacă iești din Moldova trimite mesaj cu
numar 2330
text 33681 23

| Motănaş a răspuns:

Ştii am încercat de multe ori să aflu răspunsul la această întrebare, precum şi tu acum! Eu l-am aflat şi o să-ţi spun şi ţie!:*Dacă vreai OK-trebuie să-ţi pui bani de pe mobil! altfel e imposibil, la fel şi smailurile alea haioase -toate costă bani!

| Zarnițchi_Vladimir_1993 a răspuns:

Nu pentru că parolele pe forum la odnoklassniki nu sunt salvate