| kammy a întrebat:

Eu as vrea sa ma imbrac la scoala cu un pulover negru dar cu niste panataloni tot inchisii la culoare cum ar fi gri. nu stiu...thinking dar as vrea totusi sa fiu si in ton cu modahee hee

2 răspunsuri:
| NimeniAlta a răspuns:

Puneti niste bratari colorate si cu o esarfa colorata si ai sa fii in ton cu modahappy...in locul tau.nu mias mai pune nimic altceva... dar daca tu vrei sa fii in trend...

| sorin16 a răspuns:

In primul rand negrul merge cam cu orice culoare (negrul fiind non-culoare)