| sandra144 a întrebat:

Eu sunt la un liceu tehnic si facem practica la o fabrica de paine si casnd mrgem acolo trebuie sa purtam un echpament cam nasol (pantaloni bluze sosete pauci albi si pe cap o boneta de acopera tot par si urchi desigur alba), iar in afara de asta ne cere pntru ca culoarea alba se vede putin prin ea mai als cand te apleci etc ni se cere sa purtam la practica chiloti albi normali sau boxeri albi.
Intrebarea mea este cum sa ma scap de practica adica sa fac cat mai putina mai ales ca in rest eu nu prea port lenjrie intima

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta e o perimiera. am mai auzit lenesi care vroiau sa chiuleasca de la scoala din diverse motive, dar de la partica pentru ca ii obliga sa poarte chiloti nu am mai auzit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Echipament "nasol"? Dar la sanatatea celor ce consuma piinea, inclusiv familia ta, nu te gindesti? Poate nu de la aceeasi brutarie, dar daca toti ar face ca tine...
Daca acum chiulesti de la practica, unde vei lucra dupa absolvire? Si sint de acord cu @suntserios.

| sandra144 explică:

Mai ce sa zic pur si simplu nu imi plac sa port chiloti ma simt mult mai libera fara ei si nu ma refer dn punct de vedere sexual pentru a a atrage privirea trecatorilor (in general port pantaloni ) ci din punct de vedere fiziologic ma simt mult mai comoda fara ei asa ca daca mi-ar putea da cineva un sfat cum sa ma scap de ei la practica as f recunoscatoar la fel si cum sa ma scap d boneta aia nasoala.