| sabygaby a întrebat:

Eu trec in clasa a 8 si nu stiu ce se va da teze unice sau teset.va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Alexxe a răspuns:

Vei da test la romana si matematica, in luna mai 2011. In rest tezele sunt normale. adica dai teze primul semestru la romana, matem, istorie/geografie si in al doilea semestru la fel big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu trec ca si tine in a 8 si app vb ta georgi este proasta cu sa nu trecem

| sabygaby explică:

Ms alexe de raspuns iar georgi esti proasata sigur ca o sa trec

| eu_2231 a răspuns:

Nu cred c-o sa treci clasa a VIII-a.