| david201bocant a întrebat:

Eu vreau să aplic la liceul militar, dar îmi este frică la proba unde trebuie să fac flotări. Daca fac flotările cerute dar nu chiar corecte mă penalizează mult?!?

Răspuns Câştigător
| TimberWolf a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=mXYJCylPitg
uita-te cum fac ele flotari, n-a fost nici una corecta, dar la baieti cred ca te penalizeaza.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar de ce nu vrei sa faci flotari, care-i motivul?
Proba medicala si proba sportiva sunt obligatorii si eliminatorii. Daca ai picat una din ele, nu mai ajungi la examen si nici in armata.

Asadar, daca nu faci ceva de la proba sportiva, pici proba si esti eliminat definitiv din concurs.

| Cipi1212 a răspuns:

Încearcă un alt liceu.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Normal!

| ninuku a răspuns:

La probele sportive nu se fac penalizari gen iti ia din puncte, nu ai trecut o proba esti eliminat.

| TimberWolf a răspuns (pentru ninuku):

Nimic mai fals! esti gresit informat!