| dhraqull a întrebat:

Europa o sa fie distrusa in 10 ani, ce parere aveti despre acest videoclip?
http://www.youtube.com/watch?v=PnLwTSWPRz4&feature=relat ed

7 răspunsuri:
| vl96cos a răspuns:

Ce vrea sa zica?

| matraguna1 a răspuns:

Nu mai crede tot ce vezi. fobia fata de terorism a fost inventata de americani pentru a avea motiv sa atace tari islamice pentru petrol. minunatul aur negru. in fiecare an mor MULT mai multi oameni de cancer si alte boli inca incurabile decat ucisi de "teroristi" iar bugetul pentru cercetare medicala este MULT sub nivelul bugetului pentru armata. Logica unde e? BANI, PUTERE, MANIPULAREA maselor prin media.

| shadovv a răspuns:

Toata chestia asta cu africanii si islamici e o procarie! Totul a inceput pe 911... Sua a vrut tarile acelea pentru petrol. De atunci ei sunt priviti ca pe un dusman! Nu are cum ca niste oameni care nici nu au ce sa manance si locuiesc in cocioabe sa preia Europa. Statele de aici i ar devasta. Totul e o conspiratie. Pace pe pamant...

http://www.youtube.com/watch?v=4dEbgOAcblE

| Laue a răspuns:

Impresionant filmulet. Dar nu o sa se intample.

| leafboy a răspuns:

Mda daca tu crezi ca din 2010 pana in 2029 sunt 10 ani si crezi in toate tampeniile puse pe youtube de utilizatori plictisiti atunci ai o problema.

| ladyfoarfeca a răspuns:

Mai stii, orice e posibil in ziua de azi.hee hee

eu una nu cred ca se va intamplat asta laughing

| dhraqull explică:

Sunteti ignoranti, si nu ma luati cu America si 9/11, e vorba despre Europa.Ma rog, poate a fost o greseala sa pun videoclipul pe un site unde media de varsta e de 12 ani si cele mai frecvente intrebari sunt de genul "poti ramane insarcinata daca.".
Asa ca mai bine ajutati online un pusti de 10 ani care vrea sa si-o traga, decat sa deschideti ochii in jur.Caci s-ar putea sa nu va placa ce vedeti.
Va urez cancer.