| Hum1lREALIDAD a întrebat:

Examenul de admitere la facultatea de nave(testul de algebra) este accesibil?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am terminat mate-info si am mers sa dau la facultate, si am crezut ca examenul ala a fost destul de greu, sau cel putin asa mi s-a parut si chiar daca am facut mate destul de mult, acel test a fost cea mai simpla matematica pe care am vazut-o in toata facultatea, deci oricat de bun ai fi pregateste-te sa dai ce ai mai bun!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de nivelul tau!

| Hum1lREALIDAD explică (pentru anonim_4396):

Am terminat mate info deci am o vaga banuiala laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hum1lREALIDAD):

Si eu am terminat mate-info si am mers sa dau la facultate, si am crezut ca examenul ala a fost destul de greu, sau cel putin asa mi s-a parut si chiar daca am facut mate destul de mult, acel test a fost cea mai simpla matematica pe care am vazut-o in toata facultatea, deci oricat de bun ai fi pregateste-te sa dai ce ai mai bun!