| EmotionalKoma a întrebat:

Exista cineva care a facut sau face Scoala de agenti de politie, Campina? Daca da va rog mult lasa-ti un id pe privat, ma intereseaza cat mai multe informatii.

Răspuns Câştigător
| NOC a răspuns:

Stai acasa daca vrei sa mergi la agenti pentru ca nu merita efortul. Fa un efort in plus si mergi la o academie.

Uita-te in jur: scaderea salariilor, normei de hrana si altor sporuri, ca sa nu mai vorbesc de amanarea promotiilor de absolventi.

Daca agentii cu vechime sunt nemultumiti, crezi ca tu ca simplu debutant o vei duce mai bine? Gandeste-te bine si alege cu capul, nu cu inima. Au fost si altii vitezi carora nu le-a pasat si uite unde au ajuns.