| anonim_4396 a întrebat:

Exista facultati in bucuresti care sa te primeasca fara diploma de bac? multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu, şi nici nu ar trebui să se întâmple aşa ceva nicăieri în lume! Dacă nu ai fost în stare să înveţi minimele fiecărei materii în liceu, ce naiba să cauţi la o facultate?!

| express11 a răspuns:

Poate vor fi de acum incolo, sa te primeasca si fara liceu!

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu ar trebui să existe, dar cine ştie.
Succes!

| Carmen a răspuns:

Nu.nu poti intra nici la facultate, nici la postliceala fara diploma de bac.

| sm2000 a răspuns (pentru Carmen):

La postliceala poti sa intri.

| helper7603 a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa existe in Romania astfel de facultati!

| ThiiisIsMee a răspuns:

Din cate stiu eu nu... nu cred ca sunt thinking