| Pintilie_Mirela_1995 a întrebat:

Exista meserii doar pentru femei si doar pentru barbati daca da ziceti-mi cateva pls puppy dog eyespuppy dog eyes:* dau >funditabig grin< la cele mai multe exemple

Răspuns Câştigător
| iluminous a răspuns:

Pentru barati:miner,conductor de tren, piloti de avioane civile, scafandrii de mare adancime si luptatori in fortele speciale.aceste meserii femeile nu le pot face.

1 răspuns:
| FunkyLoveGirls a răspuns:

Pentru femei sunt mai intalnite farmacista, invatatoare, profesoara de muzica, ASe