| luciansorin a întrebat:

Exista un site cu intrebari si raspunsuri la medicina?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Spre ce universitate vrei să te îndrepți? Atât materia pentru admitere, cât și întrebările diferă în funcție de facultate. La Iași, Brașov ai întrebări cu un singur răspuns, la Cluj și București ai cu unul, două, trei sau patru răspunsuri corecte, la Tg. Mureș ai cu unul sau două, plus(după cum am mai zis), altă materie; de asta e important să-ți alegi universitatea întâi.

2 răspunsuri:
| luciansorin explică:

Adica vreau sa vad toate intrebarile grila cu raspunsuri merci