| waXonwaXoff a întrebat:

Exista undeva pe Inernet filmarea aceea in care John Fitzgerald Kennedy, fostul presedinte S. U. A, este impuscat in orasul Dallas in timp ce facea cu mana oamenilor?
Sunt curios sa vad.Am auzit anul' trecut la istorie si sunt curios.

Răspuns Câştigător
| A4DrIAn a răspuns:

Salut stiu ca a fost impuscat dar nu stiu daca e un video stai putin sa caut pe net http://www.youtube.com/watch?v=VR1f6WRRhd0 Gata nu e cine stie ce dar se zice ca acest video a fost filmat de un aliat al assasinului.
Funda?