| Merekill a întrebat:

Exista vreo facultate sau postliceală de jurnalism in Bucuresti la care să pot fi admis fara bac?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-am auzit de scoala postliceala de jurnalism.
Si nu exista nici o facultate la care sa poti candida la admitere fara diploma de bacalaureat, este prima conditie la orice facultate, deci nici la o facultate de jurnalism nu poti candida fara diploma de bacalaureat.

| mudokins78 a răspuns:

Cred ca da,. daca ai bani!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ar fi sa intri la jurnalism fara bac? Nu, nu exista nicio facultate la care sa poti intra fara bac

| Raducons a răspuns:

Postluceala s-ar putea sa fie dar facultate nu este fara bac