| Curiosu12 a întrebat:

Fizicieni stiu matematica.Stiu ca sunt 2 materii diferite dar fizicieni pot preda matematica?????

2 răspunsuri:
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Posibil. Cu siguranta un fizician nu va sti la fel de multa matematica ca un matematician (in 97% din cazuri). Depinde de cat de bun e acel fizician la mate.

| xXVranceaXx a răspuns:

Da, pot preda matematică. Dar se bat cap în cap la unele lucruri, dacă aș lua în totalitate diferențele ar fi mai puțin de un capitol de informații diferite.